Новини ТНЕУ

Новини - ТНЕУ
  1.  5 березня 2020 року відбудеться захист докторської дисертації Спасів Наталії Ярославівни на тему: «Сучасна парадигма фінансів об’єднаних територіальних громад» за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

  2.  Сьогодні о 18.00 год. розпочався матч 13-го туру жіночої Суперліги України сезону 2019-2020 рр., де зустрілися волейбольні команди «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» та «Прометей» (м. Кам’янське).

  3.  Проект «Дегустація книги» продовжує свою роботу. 4 березня 2020 р. о 12.45 год. у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ (м. Тернопіль, вул. Бережанська, 4) відбудеться презентація чергової книги Дмитра Штокалюка «Графологія». Автор опише психологічні портрети політичних діячів УНР,  ЗУНР та сучасної України. Бажаючі зможуть поспілкуватися з графологом та почути від нього свою характеристику.

  4.  Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь та дозволяє передавати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд, вона визначає свідомість, творить людину, культуру, історію. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

  5.  21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, відбулася зустріч проректора з наукової роботи ТНЕУ професора З.-М. В. Задорожного із членами Ради молодих вчених університету. Під час зустрічі у результаті відкритого голосування присутні одноголосно обрали голову Ради молодих вчених.

  6.  Шановні колеги!  У середу, 26 лютого 2020 року, о 12.00 годині у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету (корпус №11, вул. Львівська, 11а) відбудеться засідання вченої ради закладу вищої освіти. 

  7.  День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на знак вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Це день мужності українського народу, день свободи та рівноправ’я, день боротьби за краще майбутнє!

  8.  День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

  9.  23-27 березня 2020 р. у Львові відбудеться унікальний інтенсив з інновацій та сталого розвитку для бізнес-шкіл та хабів. Мета заходу – підвищення інноваційних можливостей та потенціалу розвитку бізнес-шкіл, інкубаторів та хабів в Україні. П'ятиденний тренінг буде спрямований на вдосконалення бізнес-моделі бізнес-шкіл та хабів, підвищення їх конкурентоспроможності.

  10.  Під час зустрічі з адміністрацією та професорсько-викладацьким колективом факультету економіки та управління ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий акцентував увагу присутніх на підвищенні якісного рівня діяльності ФЕУ стосовно провадження профорієнтаційної роботи, вступної кампанії, а також роботи над впровадженням інноваційних форм і методів навчання, формування загальної привабливості навчальних дисциплін для студента.