Новини ТНЕУ

Новини - ТНЕУ
 1.  Раді повідомити Вам про організацію Першого міжнародного тижня у ТНЕУ, який триватиме з 9 по 15 вересня 2019 року. Якщо Ви бажаєте провести час у незабутній атмосфері, цікавому оточенні, налагодити нові дружні відносини та співпрацю, взяти участь у лекціях – приєднуйтеся до нашого І Міжнародного тижня!

 2.  За результатами участі ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила на базі ТНЕУ нагороджено двох студенток спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління.

 3.  22 квітня 2019 р. з ініціативи завідувача кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ доктора економічних наук, професора Ольги Володимирівни Кнейслер відбулася відкрита лекція-дискусія для студентів факультету фінансів, яку прочитав Генеральний директор асоціації «Cтраховий бізнес», Голова комісії зі страхування Українського товариства фінансових аналітиків В’ячеслав Валерійович Черняховський. Тема зустрічі – «Ситуація на страхових ринках України і Європи. Тенденції та перспективи».

 4.  Сьогодні відбулося чергове засідання вченої ради Тернопільського національного економічного університету. Професорсько-викладацький колектив, працівники і студенти зібралися, аби обговорити ряд робочих питань, окреслити основні напрями роботи у наступному місяці і підсумувати результати попереднього.

 5.  Сьогодні відбулося відзначення найактивніших учасників бізнес-курсу MESH.
  Студенти могли у неформальній обстановці поспілкуватися з провідними експертами рекомендаційного бізнесу, менторами, викладачами та практикуючими підприємцями, налагодити нові цікаві зв’язки та провести час у колі однодумців!

 6. До уваги студентів, які подали документи для участі в конкурсному відборі на семестрове навчання у першому семестрі 2019-2020 н.р. в одному з провідних ВНЗ-партнерів з Республіки Польща! 

 7.  Сьогодні у ТНЕУ відбулися інтелектуальні змагання між учнями шкіл №9 та №24. З обох навчальних закладів було по дві команди, які продемонстрували чудовий рівень знань на великодню тематику. Чудова гра, проведена працівниками відділу гуманітарної освіти та виховання, довела, що учнівська молодь прагне нових знань, а також більшого розуміння наших звичаїв та традицій, що сягають у сиву далечінь.

 8.  23 квітня 2019 року відбувся науково-практичний круглий стіл на тему:«Фінансова та нефінансова звітність підприємства: проблеми її формування та аудиту», організований кафедрою економічної експертизи та аудиту бізнесу факультету обліку і аудиту ТНЕУ.

  У заході взяли участь представники професорсько-викладацького колективу кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу й члени студентського наукового товариства.

 9.  Нещодавно на ФКІТ відбулася науково-практична конференція студентів і молодих вчених. У ній взяли участь студенти II-V курсів. Під час пленарного засідання виступив відомий фахівець у сфері спеціалізованих комп’ютерних систем, д.т.н., професор, завідувач кафедри спеціалізованих комп'ютерних систем НУ «Львівська політехніка» Дунець Ростислав Богданович з доповіддю на тему: «Стан та перспективи розвитку спеціалізованих комп’ютерних систем».

 10.  Сьогодні в ТНЕУ відбулося надзвичайно цікаве дійство – студентські перегони на тему: «Великдень». Молодь одного з кращих закладів вищої освіти України продемонструвала прекрасні знання, що стосуються духовності, а саме подій, пов’язаних зі світлим Великоднем. Цікавим фактом був той, що команда факультету банківського бізнесу була поділена на дві, бо до представників факультету приїхала досить чисельна делегація з Білорусі, котра також взяла участь у грі.