Новини ТНЕУ

Новини - ТНЕУ
 1.  16 лютого 2019 р. у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. Щиро вітаємо студентів Тернопільського національного економічного університету, які продемонстрували високі результати й здобули три нагороди, з яких дві золоті: Малосілов Олександр (факультет економіки та управління) – І місце у потрійному стрибку; Христина Стефанишин (факультет комп’ютерних інформаційних технологій) – І місце в стрибках у висоту; Макух Василь – ІІ місце в бігу на 60 м.

 2.  28 лютого 2019 року відбудеться захист докторської дисертації Лободіної Зоряни Миколаївни на тему: «Бюджетний механізм соціально-економічного розвитку держави» за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

  Науковий консультант:Дем’янишин Василь Григорович, доктор економічних наук, професор

 3.  Ми ніколи не вилізем із депресії, якщо щосекунди будемо міряти свій пульс (Мартін Лютер)

 4.  Гожого суботнього дня путівку у майбутнє отримали студенти-магістри факультету аграрної економіки та менеджменту. Сьогодні з’явилася нова генерація дипломованих фахівців – людей, які здатні мислити критично, приймати об’єктивні, справедливі та гідні рішення

 5.  Про що ви мріяли, навчаючись в університеті? Знайти справжніх друзів, здобути необхідні знання, стати сміливішим і відкритішим, визначитися з майбутньою професією й успішно працевлаштуватися, провести якомога більше таких днів, що запам’ятаються на усе життя… А сьогодні магістрів факультету економіки та управління об’єднувало одне спільне бажання – ще хоча б трохи залишитися у стінах рідного університету, ще один раз піти на улюблену пару, поспілкуватися з одногрупниками і викладачами, погомоніти у студентському гуртожитку…

 6.  13 лютого на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему: «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування». Учасниками засідання стали ректори українських закладів вищої освіти, директори технікумів та коледжів, науковці та народні депутати України.

 7.  Раб, що не прагне вийти з рабства, заслуговує на подвійне рабство (Джохар Дудаєв)

 8.  17 квітня 2019 року на факультеті економіки та управління ТНЕУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки».

 9.  Яскраві мантії, дзвінкий сміх, щасливі обличчя, п’янкий запах квітів у залі – факультет обліку та аудиту відкрив двері у доросле життя юним випускникам-магістрам. Кожен з них став невід'ємною частиною університетської родини. Їх молодечі студентські роки точно закарбуються не лише у власній пам'яті, а й у серцях професорсько-викладацького колективу та життєписі навчального закладу.

 10.  Прийде день, коли люди зможуть побачити у телефоні зображення того з ким говорять (1906) (Александер Белл)